Netflix: programy dla dzieci

subiektywny wybór Talkables

Netflix to nie tylko znakomite seriale. Możemy tam znaleźć świetne programy i bajki dla dzieci, których próżno szukać w standradowej telewizji. Dodatkową przewagą Netflixa nad tradycyjną telewizją jest BRAK REKLAM. A ilość odcinków, które chcemy obejrzeć sami ustalamy. Dodatkowo możemy czasowo zgrać np. na tablet odcinki ulubionych pozycji i oglądać je w trybie off-line. Netflix, programy dla dzieci: Polecam!

Ask the StoryBots
Spytaj MĄDROBOTY
Kreskówka edukacyjna

Jedna z lepszych bajek edukacyjnych jakie miałam przyjemność oglądać. 3 sezony wartościowej wiedzy opowiedzianej w bardzo przyjazny sposób. Od tych śmiesznych stworków dowiemy się m.in. jak powstały planety, czemu nie warto jeść tylko słodyczy, jak działa komputer, skąd się bierze prąd i co to jest recyclig.

Gdy dzieci zadają ważne pytania, ciekawskie kolorowe Mądroboty zrobią wszystko, by znaleźć odpowiedzi.

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Karolek z naklejkowa
Karolek z naklejkowa
Bardzo kolorowy serial dla najmłodszych

Karolek potrafi tworzyć wspaniałe historie za pomocą kształtów. Pomóż mu w tym, wyruszając we wspaniałą przygodę w kosmosie, na Dzikim Zachodzie i we własnym domu.

justin time
Nowe przygody Justina
Historie, przygody, zwiedzamy cały świat

Dla wszystkich poszukiwaczy przygody? Historie wszechczasów opowiadane przez Justina i jego kumpeli Oliwki oraz gwiazdki Squidgy. Sympatyczni bohaterowie opowiadają przygody z każdego zakątka świata!

magiczny autobus
Magiczny Autobus
Dla małych naukowców

Nauka otacza nas ze wszystkich stron. Magiczny autobus zawiezie Wasze dzieciaki na pustynię, na plażę, do piekarni i nie tylko. W tym serialu dzieje się niezwykle dużo, a dzieciaki mają frajdę w odkrywaniu różnych ziemskich ciekawostek razem z głównymi bohaterami.

detektywi z domku na drzewie
Detektywi z domku na drzewie
Edukacyjna kreskówka dla dzieci

Rodzeństwo misiów-detektywów zawsze chętnie pomaga swoim przyjaciołom w ich codziennych zagwostkach. Tobi i Tery wykorzystują wskazówki, interpretują ciekawe fakty by odkryć największe tajemnice swojego podwórka. 

Maya the bee Netflix
Pszczólka maja
Edukacyjna kreskówka dla dzieci

Pszczółkę maję “starsze” pokolenia znają bardzo dobrze. Ta niezależna jednostka chętnie pomaga innym owadom, rozwiązuje niecodzienne problemy, a przy tym wszystkim śpiewa i bawi się znakomicie. Wiele przygód, przyrody i dobrej zabawy.

wyspa puffinów netflix
Wyspa Puffinów
Magia przyjaźni, kwintesencja przyrody

Ten serial wzrusza i bawi do łez. Na pewno urzeka. Wydaje się być spełnieniem tęsknoty za bezpiecznymi przede wszystkim dobrym światem. Jest też na pewno wesołą i pogodną opowieścią narysowaną z ogromnym wdziękiem. Opowiada o przyjaźniach, o nieprzyjaciołach, którzy okazują się miewać dobre serce. O pięknej naturze.

bal słówek netflix
Bal słówek
Propozycja dla NAJMŁODSZYCH

Bohaterami są małe zwierzątka: Walduś, Renia, Hopka i Lulu. Te urocze małe stworzonka, chcą się uczyć nowych słówek i przy tym dobrze bawić. Rozśpiewane towarzystwo w zbawny sposób przemyca nowe wyrazy i zwroty.

dzieciaki móżdżaki netflix
Dzieciaki móżdżaki
Program edukacyjny dla trochę starszych dzieci (7+)

Show naukowy skierowany do młodych ludzi. O zarazkach, emocjach czy mediach społecznościowych. Zagadnienia wyjaśniane przez (mniej więcej) rówieśników w sposób przystępny i przyjemny. Warto!

klinika pluszaków netflix
Klinika dla pluszaków
Kreskówka edukacyjna

Doktor Tośka to najlepsza lekarka zabawek. Stawia najbardziej niecodzienne diagnozy wśród wszystkich lekarzy. Leczy rany zabawek po przejściach i złamane serca tych porzuconych na placach zabaw. Serial promuje różnorodności i rodzinne wartości.  

Znajdź

swoje aplikacje

dla małych dzieci

Zajrzyj do strefy PARENTING, znajdziesz tam o wiele więcej inspirująych artykułów na temat rozwoju dzieci.

Zapraszam Ciebie również do odwiedzania strefy dedykowanej aplikacjom, kanałom i innym przyjaznym małym dzieciom nowym technologiom:  TUTAJ.

Jeżeli podoba Ci się ten wpis. Korzystasz z moich  rad.
POWIEDZ mi o TYM – sprawisz mi tym ogromną radość.
Pozdrawiam!
Polub mój Funpage.
Zajrzyj na mój Instagram.
Odwiedź mój Pinterest.