Jachranka

Pierwsza lokalizacja w bardzo bliskiej odległości od Warszawy, którą chciałabym Wam pokazać to Jachranka. Jest to zdecydowanie dobry pomysł, jeżeli myślimy o krótkim rodzinnym wypoczynku. Generalnie do Jachranki można się wybrać w jeden dzień. To idealne miejsce, kiedy w piątkowy wieczór przychodzi do głowy pomysł spontanicznej ewakuacji z miasta

Dobrze się tam przejechać wiosną, latem lub wczesną jesienią, gdyż jest tam wtedy najwięcej atrakcji, z których można skorzystać. To miejsce tętni życiem. Przyjeżdża tam wiele rodzin z dziećmi, czasem wielopokoleniowych. Nic dziwnego. W tym hotelu, każdy może odnaleźć swój własny azyl

Jest tam Hotel zdecydowanie przyjazny dzieciom.

Okolica hotelowa pięknie zagospodarowana. Korty tenisowe. Golf. Zewnętrzny plac zabaw dla dzieci i ogromna połać zieleni na zabawy z piłką lub inne pomysły. Plaża hotelowa. Przystań. Do plaży trzeba troszkę dojść, ale z górki. Kilka restauracji zewnętrznych – do wyboru. Śniadania w formie bufetu, mocno urozmaicone. Z pewnością odnajdziemy coś dla naszych najmłodszych pociech. 

W pokojach hotelowych jest wszystko, czego możemy potrzebować przez tych parę dni. Przede wszystkim jest tam przestrzeń. Balkony wyposażone w leżaki, a widok z nich na kaskady w oczkach wodnych. 

Sam Hotel, w którym byliśmy był idealnie przygotowany na powitanie dzieci. Oddzielna sala zabaw dla dzieci starszych i oddzielna dla młodszych.  Obie opcje z bardzo ciekawymi i zróżnicowanymi atrakcjami. Dodatkowo Starszakom czas organizowali animatorzy. Każdy mógł wybrać coś dla siebie. Na salę zabaw dla Starszaków rodzice nie mają wstępu. Można podglądać dzieci tylko poprzez monitoring. Zorganizowane atrakcje były na tyle zajmujące, że ciężko było przekonać naszego Starszaka do innych pomysłów, oferowanych przez hotel. Jedynym argumentem, który działał w 100% to BASEN!

Atrakcje na basenie również dobrze zróżnicowane i przemyślane. Brodzik ze zjeżdżalnią dla najmłodszych. Rwąca rzeka. Sztuczna fala. Oczywiście basen dla dorosłych.

Hotel zdecydowanie otwarty na najmłodszych gości w każdym wieku

Jachranka: przyroda na wyciągnięcie ręki

Jachranka na weekend

zegrze na weekend