Nauka jazdy na nartach

Krótkie “know how”

Nauka jazdy na nartach, warto tego spróbować. Przedstawiam krótki przewodnik. Dowiedz się: czy w ogóle warto nauczyć dziecko jeździć na nartach, a jeżeli już Ciebie przekonam to od czego zacząć. Tutaj znajdziecie odpowiedzi na podstawowe pytania osób, które z nartami nie miały do tej pory zbyt wiele wspólnego. Od kiedy zacząć? Czy zacząć, skoro mam już swoje lata? Od czego zacząć? W jaki sposób zapobiegać kontuzjom? Jak się ubrać i jak przygotować dziecko na stok? Co ze sobą zabrać? O czym trzeba pamiętać? A co jest non stop powtarzanym mitem. Propozycje ćwiczeń i zabaw. A dla tych z Was, co o nartach wiedzą trochę więcej na pewno też się coś znajdzie. Po prostu nauka jazdy na nartach od A do Z. W kolejnych sekcjach znajdziecie różne tematy, począwszy od skrupulatnego, motywującego wstępu, poprzez rekomendacje kierunków zimowych eskapad początkujących narciarzy, poprzez kilka ćwiczeń i zabaw na dobry początek, aż po krótki przegląd garderoby narciarza.  Ten przewodnik nie jest tylko dla dzieci!

Nauka jazdy na nartach

Pomyśl o tym już dziś

Od czego zacząć?

Zanim podejmiesz decyzję. Przeczytaj! Tu znajdziesz wszystko to, co trzeba wiedzieć zanim zaplanujesz Waszą pierwszą przygodę z nartami. Zacznij właśnie od tego artykułu.

Gdzie zacząć?

Tutaj dowiesz się gdzie najlepiej zacząć Waszą przygodę z nartami.

Jak zacząć?

Wiele jest opinii o tym jak zaczynać Waszą przygodę na stoku. Tutaj znajdziesz kilka dobrych rad o tym co i jak, kiedy będziecie już na miejscu. Podstawy. Ćwiczenia. Początki.

Jak ubrać małego narciarza?

Jak ubrać swojego malucha, to pytanie zadaje sobie nie jedna mama zanim wypuści aspirującego narciarza na stok. 3 kluczowe zasady: Wygodnie; Warstwowo; Odpowiednio do temperatury

🤔 Jeżeli podoba ci się ten wpis 🤔powiedz mi o tym,

skomentuj, podziel się z innymi lub polub na moim funpage-u.

Dzięki Twojej reakcji będę wiedziała, które wpisy są dla Was ciekawe, a które tematy lepiej omijać. 

Talkables: every family has a story, welcome to Ours…

Zajrzyj do naszych wpisów o tematyce parentingowej: koniecznie odwiedź naszą strefę ruchu.

TUTAJ

Będzie mi bardzo miło jeżeli
Polubisz mój Funpage.
Zajrzysz do mnie na Instagramie.
Odwiedzisz mnie na Pintereście